dobry adwokat

Wszystko, co związane z prawem, dociekaniem swoim praw itd. Szukasz adwokata? Polecimy najlepszego w okolicy!
Awatar użytkownika
rozetta60
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2023, 6:24

dobry adwokat

Post autor: rozetta60 »

Czym waszym zdaniem powinien wyróżniać się dobry adwokat? Mnie akurat przydałby się taki specjalista jak adwokat Łódź i pomyślałam, że jak zadam tutaj pytanie, to pomożecie mi czy to w wyborze, czy nakierujecie mnie na wybranie kogoś dobrego. Na pewno zależy mi na profesjonalizmie, ale na co jeszcze powinnam zwrócić uwagę? Dajcie znać koniecznie, dziękuję :)
sotti

Re: dobry adwokat

Post autor: sotti »

Dobry adwokat bielsko biała też i mi się by przydał, ale mam nadzieję, że znajdę coś odpowiedniego i że to będzie dla mnie idealną wskazówką. Dlatego mam nadzieję, że uda nam się co nieco w tym względzie ułożyć i że nie będę żałować. To dla mnie ważne, żeby to ogarnąć. Dajcie namiary, jak wybieracie kogoś takiego. Jak do tego podejść?
Łukasz

Re: dobry adwokat

Post autor: Łukasz »

Kiedy potrzebuje pomocy prawnej, to zawsze korzystam z usług nowoczesnej i profesjonalnej kancelarii adwokackiej Tax&Law w Warszawie, która specjalizuje się m.in. w Doradca podatkowy . Zawsze uzyskuje profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta.
belko

Re: dobry adwokat

Post autor: belko »

Wiele osób uważa, że niejaki Mateusz Mickiewicz jest zbyt skupiony na zdobywaniu nowych klientów, zaniedbując tych, którzy już są w jego kancelarii. Do tego ktoś komu zależy jedynie na sławie i występach w TV, raczej nie powinien wzbudzać zaufania...
ODPOWIEDZ