pomoc dla kredytobiorców

Wszystko, co związane z prawem, dociekaniem swoim praw itd. Szukasz adwokata? Polecimy najlepszego w okolicy!
Awatar użytkownika
Polikarp_70
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2023, 15:48

pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Polikarp_70 »

Witajcie! Zaznaczę od razu, iż jestem w trudnej sytuacji finansowej i potrzebuję jak najszybciej znaleźć rozwiązanie.
Mam kredyt frankowy od kilku lat i od tego czasu moja sytuacja finansowa tylko się pogorszyła. Przez wzrost kursu franka szwajcarskiego, moje raty są coraz wyższe, a ja nie jestem w stanie ich spłacać.
Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie w tej sprawie? Czy możecie mi doradzić, jakie mam możliwości? Może istnieje jakiś prawnik dla osób z kredytem frankowym Głogów? Byłbym bardzo wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
wronkaa

Re: pomoc dla kredytobiorców

Post autor: wronkaa »

Jak poszukujecie wsparcia w zakresie kredytu hipotecznego, to warto byłoby się zgłosić do firmy https://twoja-hipoteka.pl/o-nas - która ma doświadczenie w tym zakresie i może was nakierować na różne fajne opcje.
ira

Re: pomoc dla kredytobiorców

Post autor: ira »

Szukasz rzetelnych informacji na temat kredytów, banków itp? Koniecznie zajrzyj na stronę https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-czym ... dzenie-bmr Pojawil się tutaj ostatnio artykuł na temat rozporządzenia BMR. Uważam, ze o takich rzeczach warto wiedzieć. Im więcej, tym lepiej.
Krzyś

Re: pomoc dla kredytobiorców

Post autor: Krzyś »

W obecnych czasach, gdzie warunki gospodarcze mogą szybko się zmieniać, ważne jest śledzenie trendów w stopach procentowych. Te zmiany mogą wpływać na dostępność i koszt kredytowania, zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm. Aktualne stopy procentowe i ich potencjalne zmiany można śledzić na https://www.super-nowa.pl/wiadomosci-ca ... tow-,14832 i zrozumienie tych trendów może pomóc w lepszym planowaniu finansowym.
ODPOWIEDZ