wybór kancelarii

Wszystko, co związane z prawem, dociekaniem swoim praw itd. Szukasz adwokata? Polecimy najlepszego w okolicy!
Awatar użytkownika
tymora
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2023, 16:18

wybór kancelarii

Post autor: tymora »

Jaka kancelaria adwokacka Łódź jest waszym zdaniem najlepsza, jeśli chodzi o prawo rodzinne? Chciałabym się skonsultować w jednej sprawie i prawdopodobnie będę potrzebować też prawnika, który mnie poprowadzi dalej. Zastanawiam się nad adwokatem Królem, może kojarzycie? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się opiniami, bo są mi one bardzo potrzebne!
Awatar użytkownika
Machut_68
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2022, 7:11

Re: wybór kancelarii

Post autor: Machut_68 »

Kiedyś zgłosiłem się tam na bezpłatne porady prawne i to jest coś, co serdecznie mogę polecić, jeśli ktoś nie jest pewny, jakiego adwokata powinien wybrać. Czasami wystarczy jedna konsultacja i już wiadomo, że jest się w rękach odpowiedniej osoby. U mnie właśnie tak było. Polecam umówić się na spotkanie i wtedy się przekonać. To naprawdę dużo daje.
bumbum

Re: wybór kancelarii

Post autor: bumbum »

Jak wygląda sprawa, jeśli mamy mieć problem na przykład tym, jak wygląda nasza działalność i poszczególne elementy? Może warto sprawdzać coś takiego jak Odszkodowanie za wypadek w sklepie ? No wiecie, ja się obawiam, że to będzie naprawdę dla nas niekorzystne. Co wy na to?
monkaa

Re: wybór kancelarii

Post autor: monkaa »

A co wiecie przykładowo o firmie https://legalgeek.pl/ ? Czy ktoś z was może korzystał już z ich usług? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym czy nie nawiązać z nimi współpracy? Dowiedziałam się, że między innymi pełnią rolę zewnętrznego działu prawnego prowadzącego obsługę prawną przedsiębiorstwa IT.
migotka

Re: wybór kancelarii

Post autor: migotka »

Doskonale was rozumiem, ponieważ wybór odpowiedniego prawnika, to ważna sprawa. W końcu ktoś taki powinien nam pomóc rozwiązać poszczególne kwestie... Jeżeli chodzi o prawnik łódź - na którego naprawdę można polegać, to wydaje mi się, że warto tutaj wyróżnić Mateusza Budziarek.
lech88

Re: wybór kancelarii

Post autor: lech88 »

Jakie macie na oku szkolenia? Jestem ciekawa, bo taka https://legalgeek.pl/szkolenia-audyty/ oferta mi się trafiła i nad nią porządnie myślę. Może jednak mimo wszystko to będzie dla mnie odpowiednie? Na przykład w wielu kwestiach sprawdzam sobie to i koniec końców liczę, że uda mi się dobrać to jakoś i nie będę narzekać.
Zośka

Re: wybór kancelarii

Post autor: Zośka »

Teraz na rynku jest wiele ofert. Ja polecam sprawdzoną przeze mnie kancelarię adwokat do spraw karnych Głogów on pomoże w sprawach karnych, cywilnych oraz rodzinnych jak rozwód czy podział majątku. na jego stronie macie całą ofertę. Zapoznajcie się. Polecam.
marcia

Re: wybór kancelarii

Post autor: marcia »

Hej dziewczyny, jeśli interesujecie się tematyką prawną lub potrzebujecie ogólnych informacji, to https://adwokatmariajanik.pl/ zawiera szereg przydatnych danych. To dobre miejsce do rozpoczęcia poszukiwań w zakresie prawa.

termowizor wojskowy
ODPOWIEDZ