czy badanie usg jest szkodliwe dla zdrowia

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Konrad_9

czy badanie usg jest szkodliwe dla zdrowia

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Badanie USG jest bezpieczne i nie szkodzi zdrowiu. Jest to jedna z najbardziej popularnych i najbardziej skutecznych metod diagnostycznych. Może być stosowane w wielu sytuacjach, w tym w celu wykrycia chorób, zaburzeń i innych problemów zdrowotnych. USG jest bezbolesne i bezpieczne dla pacjenta, a wyniki są szybko dostępne. Jest to jedna z najlepszych metod diagnostycznych, która może pomóc w wykryciu i leczeniu wielu chorób.
togiela

Re: czy badanie usg jest szkodliwe dla zdrowia

Post autor: togiela »

Pierwsze słyszę. Raczej na pewno nie. Robiłam USG 4D wielokrotnie i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Zero komplikacji, wszystko załatwione ekspresowo. Na mnie zrobili mega wrażenie i niech tak to wygląda przy każdym badaniu. Ogólnie w Multimedzie w Wawie mają konkretne podejście do pacjentów. Pełna informacja, powiadomienia, sugestie, podpowiedzi. Tak właśnie to powinno przebiegać. A jak wy to widzicie?
Gość

Re: czy badanie usg jest szkodliwe dla zdrowia

Post autor: Gość »

Według mnie warto korzystać z usług specjalistów, zwłaszcza w przypadku spraw związanych ze zdrowiem. Dlatego mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę https://usg-warszawa.pl/jak-przygotowac ... pacjentow/ , gdzie uzyskacie profesjonalną pomoc.

facebook zarejestruj nowe konto
ODPOWIEDZ