gastroenterolog - gdzie szukać?

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Awatar użytkownika
Rafaela_77
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2021, 21:47

gastroenterolog - gdzie szukać?

Post autor: Rafaela_77 »

Znacie jakąś dobrą poradnię gastroenterologiczną w Tychach? Pomyślałam o H-T. Centrum, ale nigdy tam nie byłam także fajnie by było poznać jakiekolwiek opinie. Prawdopodobnie będę musiała zapisać się na gastroskopię, której niesamowicie się boję no ale zdrowie jest najważniejsze prawda? To co, mogę na was liczyć? Wszystkie opinie i wskazówki wezmę pod uwagę :))
Awatar użytkownika
fabiana-62
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2021, 19:51

Re: gastroenterolog - gdzie szukać?

Post autor: fabiana-62 »

Byłam w tej poradni na usuwaniu znamion skórnych i muszę przyznać, że nigdy wcześniej nie potraktowano mnie tak dobrze jak właśnie tam :) Nie jestem typem osoby, która uważa że wszystko mi się należy bo jestem chorym pacjentem, ale tam naprawdę opieka lekarzy jest na najwyższym poziomie i o nic nie trzeba się prosić. To chyba bardzo dobry znak, prawda?
Awatar użytkownika
Milogost-66
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2021, 10:17

Re: gastroenterolog - gdzie szukać?

Post autor: Milogost-66 »

Też mogę polecić HT Centrum. Co prawda dzwoniłem do nich głównie na teleporady, ale zawsze wiedzieli co jest nie tak, potrafili mi wszystko wyjaśnić, zaproponować rozwiązanie czy jakieś leczenie. Niedługo zresztą wybieram się na pobranie wycinka do badań histopatologicznych i już teraz wiem, że będę w dobrych rękach i tak naprawdę to nie ma czym się martwić ;)
ODPOWIEDZ