jak dbać o zdrowie skóry

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Konrad_9

jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: Konrad_9 »

Cześć! :)

Dbając o zdrowie skóry, ważne jest, aby codziennie myć twarz i stosować odpowiednie kosmetyki. Używaj delikatnych środków do mycia twarzy, aby nie podrażniać skóry. Unikaj też kąpieli w gorącej wodzie, ponieważ może to wysuszyć skórę. Pamiętaj też o nawilżaniu skóry, szczególnie po kąpieli. Używaj kremów z filtrem UV, aby chronić skórę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Pij dużo wody, aby utrzymać skórę nawilżoną i zdrową.
aia9

Re: jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: aia9 »

Kluczowa jest odpowiednia pielęgnacja, mam swoje ulubione produkty do mycia twarzy, których używam codziennie. Wyrobiłam już swoją rutynę i widzę, że jej stosowanie daje super efekty. W końcu praktycznie nie mam zastrzeżeń do mojej skóry, już dawno nie miałam żadnych wyprysków. Cera wygląda dobrze, promiennie i zdrowo.
chacman14

Re: jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: chacman14 »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu internetowego z kosmetykami, gdzie znajdziecie np. mydło w kostce . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
lusiaaa

Re: jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: lusiaaa »

na pewno warto wybrać się czasami do dermatologa, ja się zmagałam z suchością i dermatolog przepisał mi kosmetyki robione na receptę, w doz mi je szybko zrobili i fajnie to podziałało
darunka

Re: jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: darunka »

Mi też ostatnio lekarz przypisał taki preparat robiony, bo miałam problemy ze skórą, zrealizowałam w aptece DOZ, szybko, sprawnie, no i cenowo bardzo w porządku.
Aniel

Re: jak dbać o zdrowie skóry

Post autor: Aniel »

Ja mam wrażenie, że te leki robione w aptece jakoś lepiej na mnie działają, zwykle daję robić maści i naprawdę super się sprawdzają. DOZ bardzo sprawnie sobie radzi z realizacją takich recept, zwykle kolejnego dnia jest wszystko do odbioru.
ODPOWIEDZ