jaki chirurg stomatolog?

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Awatar użytkownika
dagmara-96
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2022, 19:17

jaki chirurg stomatolog?

Post autor: dagmara-96 »

Jak rozpoznać dobrego chirurga stomatologa? Chętnie poznam wasze wskazówki, bo ja już dość dawno nie byłam u tego typu specjalisty, więc podejrzewam, że od tego czasu ceny i jakość usług się bardzo zmieniły, chociaż oczywiście mogę być w błędzie. Macie mi coś do powiedzenia na ten temat? Przyjmę wszystkie rady, żeby tylko wybrać właściwego lekarza, dzięki :)

higrostat wentylator
palomaa

Re: jaki chirurg stomatolog?

Post autor: palomaa »

Nigdy człowiek nie przewidzi, kiedy nagle zaatakuje ból zęba - a chyba każdy z nas wie, jaki bywa straszny... Dlatego warto wspomnieć tutaj o pogotowiu stomatologicznym https://www.nisdb.net/dentysta-zlotoryja , który oferuje pomoc w niedziele i w święta.
Gość

Re: jaki chirurg stomatolog?

Post autor: Gość »

Polecam wam https://ochotanausmiech.pl/ortotropia/ oni oferują kompleksowe leczenie zębów. Możecie u nich wykonać protezę, licówki czy po prostu zadbać o swoje zęby. Oni zajmują się też ortotropią, chirurgią stomatologiczną. Więcej informacji znajdziecie na ich stronie tam też można się zapisywać na wizytę. Polecam,
Zośka

Re: jaki chirurg stomatolog?

Post autor: Zośka »

Klinika z warszawy oferuje nie tylko kompleksowe leczenie uzębienia ale też chirurgię. Więc to czego szukacie. Na stronie leczenie kanałowe warszawa znajdziecie ich ofertę. Ja tam leczyłam zęba kanałowo. Jestem bardzo zadowolona. Polecam bo to najlepsi specjaliści i nowoczesna klinika wyposażona w profesjonalne sprzęty.
ODPOWIEDZ