profesjonalna opieka dla seniorów

Zdrowie jest najważniejsze, więc jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o coś zapytać, to śmiało.
Awatar użytkownika
szczepan76
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2023, 19:42

profesjonalna opieka dla seniorów

Post autor: szczepan76 »

Jakie macie informacje na temat profesjonalnej opieki dla seniorów? Moja mama jest w podeszłym wieku i potrzebuje opieki, ale nie wiem, jakie są jej możliwości. Czy ktoś może mi pomóc?
Szukam domu opieki seniora, który zapewni mojej mamie wszystko, czego potrzebuje. Chciałbym, żeby miała dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej, zajęć i zabaw, a także dobrego jedzenia. Chciałbym, żeby miała możliwość spotykania się z innymi osobami w jej wieku i cieszenia się życiem.
Czy ktoś może mi polecić jakiś dobry dom opieki seniora? Byłbym wdzięczny za wszelkie porady i wskazówki.
jelka

Re: profesjonalna opieka dla seniorów

Post autor: jelka »

z domem to niestety nie pomogę ale jesli u seniora występuje problem z apetytem, jedzeniem to dobrą opcją są nutridrinki, ja akurat w doz kupuję bo mają duży wybór i są niedrogie
galicja

Re: profesjonalna opieka dla seniorów

Post autor: galicja »

Faktycznie nutridrinki u seniora super się sprawdzają, wiem po swoim dziadku. Kupujemy stacjonarnie w DOZie, oni mają duży wybór-rodzaje i smaki i bardzo dobre ceny.
ODPOWIEDZ